ساخت تک ترک و البوم موسیقی

اهنگسازی و تنظیم ساخت تک ترک.تک اهنگ ساخت البوم موسیقی .میکس و مستر در کلاس جهانی با بهترین تجهیزات جهان سفارش ساخت تک ترک و تک اهنگ با بهترین تنظیم کننده پاپ تنظیم کننده موسیقی الکترونیک تنظیم کننده راک در محیطی سوپر حرفه ای با مشارکت کمپانی های بزرگ موسیقی ایران با تولید آثار مجاز و ثبت در کتابخانه ملی .

شاید تا به حال برایتان پیش آمده باشه که با یک تلفن در اینترنت به آدرس استودیویی باشید و با محیط غیر استودیویی روبرو شده باشید .متاسفانه به دلیل عدم کنترل و سودجویی برخی از ان این عرصه اصلا بدون داشتن هیچ تخصصی آگهی های آنچنانی میدهند و وقتی به آنها رجوع میکنیم با محیط خانه رو برو میشویم .و اثری از کارهای حرفه ای هم نیست .حتی برخی نمونه کارهای دیگر افراد رو به جای نمونه کار به مشتری ها نشان میدهند .

نه دوستان هر کسی نمی تواند خواننده باشد .هیچ دستگاهی از شما خواننده نمی سازد .و فقط پول و هزینه خود را با آدم های آماتور و تقسیم کردید . بعد ساخت کار برای شما حتی خودتون هم کارهای خودتون رو گوش نمی دهید .چه برسد به دیگران .

استودیو داری یک تخصص پیچیده مانند جراح قلب است .

تعداد تنظیم کنندگان حرفه ای در کشور ما حتی به اندازه انگشتان دست هم نمی رسد .

بگذریم از رابطه ها ....

شرکت میکس فور کی تنها هدفش از فعالیت خدمات حرفه ای برای افراد حرفه ای برای ارتقا سطح هنری کشور عزیزمان است .

با توجه به استودیو نمونه کشور با سرمایه گذاری بیش از یک میلیارد تومان با بیش از 30 نفر متخصص در خدمت همکاری با تمامی خوانندگان جدی کشور موسیقی فیلم نریشن و .....با مدریت میلاد قائمی و مهدی بشیری در خدمت شما هنرمندان عزیز میباشد .

شماره ارتباط : 09101668530میلاد قائمی


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها